• Chcę swojego życia – usługi asystenckie skuteczną formą wspierania osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Dogadanka zaprasza pełnoletnie osoby z niepełnosprawnością zainteresowane udziałem w projekcie p.n. ”Chcę swojego życia – usługi asystenckie skuteczną formą wspierania osób z niepełnosprawnościami” finansowanego ze środków PFRON

ANKIETA UCZESTNIKA

Kto może uzyskać wsparcie:
    osoby z niepełnosprawnością, posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, albo orzeczenie równoważne do wyżej wymienionych, które wymagają usługi asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym, będący mieszkańcami Miasta Kielce oraz powiatu kieleckiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2021 r.
    Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami :
    884 807 518 oraz 507 064 976

• Zatrudnimy Asystentów Osoby z Niepełnosprawnością

Fundacja Dogadanka zatrudni Asystentów Osoby z Niepełnosprawnością

Od kandydatów oczekujemy:
    ✔ komunikatywności
    ✔ umiejętności współpracy
    ✔emaptii
    ✔ umiejętności planowania i organizowania

mile widziane jest ukończone szkolenie asystent osoby z niepełnosprawnością lub wykształcenie kierunkowe/ doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością

Zakres obowiązków:
    Wsparcie osób z niepełnosprawnościami w:
    ✔ przemieszczaniu się,
    ✔ czynnościach wspierających prowadzenie gospodarstwa domowego (pomoc w wykonaniu zakupów, załatwieniu spraw urzędowych),
    ✔ korzystaniu z oferty edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, turystycznej,
    ✔ komunikowaniu się z otoczeniem,

Oferujemy:
    ✔ interesującą i odpowiedzialną pracę w ciekawym zespole, w organizacji z wieloletnim doświadczeniem
    ✔ możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
    ✔ możliwość odbycia szkolenia dla Asystenta osoby niepełnosprawnej
    ✔ elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie w wymiarze ok 48 godz./m-c, elastyczne godziny pracy)

Rekrutacja:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Listu Motywacyjnego na adres: dogadanka@onet.pl
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 884807518
    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

• Gdzie szukać pomocy w trudnych chwilach

Z uwagi na widoczne zwiększenie zapotrzebowania na wsparcie, szczególnie zdalne jesteśmy przekonani o niezbędności powstania takiego zestawienia. Mamy wielką nadzieję, że pomoże to w dotarciu do pomocy osobom, które tego potrzebują!

• Dyżury specjalistów

Dyżury specjalisty interwencji kryzysowej Dariusza Łuczaka

Dyżury specjalisty fizjoterapeuty Jakuba Bąka

umów się przez infolinię 733 55 22 35

Specjalista oddzwoni w czasie dyżuru -istnieje możliwość prywatnej zoomrozmowy oraz zoomrozmowy z udziałem tłumacza PJM
    po uprzednim zgłoszeniu takiej opcji

• ZOOMSPOTKANIE Z GOŚCIEM

Pierwszym gościem na naszej zoom platformie w 2021 roku będzie Maciej Podsiadło.
    Zapraszamy Was na spotkanie, które odbędzie się w środę 6 stycznia o 19:30 Już dziś możecie pod tym postem zostawiać pytania jakie chcielibyście zadać Gościowi.

Już dziś można przysyłać pytania do Gościa na: kknkielce@gmail.com

• ZOOMSPOTKANIA W STYCZNIU

Fundacja DOGadanka zaprasza na cykliczne spotkania on line „Grupa wzajemnego wsparcia Fundacji DOGadanka Jesteśmy razem w czasie pandemii COVID-19 ” sfinansowane z PFRON.W styczniu, w poniedziałki i piątki o godzina 19:30 zapraszamy do interaktywnego kontaktu i rozmów.

Dołączyć do spotkania w na platformie ZOOM można na komputerze lub smartfonie po kliknięciu linka https://zoom.us/j/92485448569…

Identyfikator spotkania(Meeting ID): 924 8544 8569KOD (Passcode): 639851

Obraz zawiera: tekst „GRUPA WZAJEMNEGO WSPARCIA FUNDACJI DOGADANKA: BĄDŹMY WSPIERAJMY ROZMAWIAJMY Zadanie sfinansowane środków Państwowy Fundusz Niepełnosprawnych”.