Ludzie fundacji

Naszą fundację tworzą nieprzypadkowi ludzie, których wiedza, wykształcenie oraz doświadczenie dopełniają początkowe wizje założycieli. Oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę tak z podmiotami prowadzącymi działalność zbieżną z celami Fundacji DOGadanka jak i z osobami fizycznymi wykazującymi zainteresowanie celami naszej Fundacji.

Aleksandra Bąk: dogoterapeuta, współpracuje z organizacjami i placówkami edukacyjnymi w regionie.

Magdalena Pawlik-Paciorek: oligofrenopedagog, arteterapeuta, trener umiejętności miękkich, koordynator projektów systemowych POKL, społecznik od lat współpracująca z lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

Filip Rudziński: doktor inżynier, adiunkt Politechniki Świętokrzyskiej, od wielu lat zaangażowany w działania na rzecz niepełnosprawnych dzieci, były prezes a obecnie skarbnik Stowarzyszenia Szansa Dzieciom,

Aleksandra Suska: studentka studiów II st. UJK: Resocjalizacja i profilaktyka społeczna, autorka bloga.

Dariusz Łuczak: doktorant  Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, konsultant psychoterapii i interwencji kryzysowej, nauczyciel akademicki