Akcje,  Bez kategorii,  Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych

Mecz ze specjalnymi ułatwieniami.

KORONA KIELCE  – WISŁA KRAKÓW, niedziela 6 maja, godzina 15:30

W związku z Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych zapraszamy na stadion osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. W celu rezerwacji miejsc i biletów prosimy o kontakt telefoniczny 507 064 976, zgłoszeń można dokonywać również mailowo: kknkielce@gmail.com (Imię Nazwisko PESEL osoby niepełnosprawnej, Imię Nazwisko PESEL osoby towarzyszącej, oświadczenie o niepełnosprawności). Wstęp dla osoby z orzeczeniem i ich asystenta bezpłatny.

To własnie na tym meczu Klub Kibiców (Nie)Pełnosprawnych debiutuje na Arenie Kolporter Kielce.

Mecz Korony z Wisłą Kraków będzie komentowany w taki sposób, aby ułatwić osobom niewidomym i niedowidzącym lepszy odbiór tego spotkania. Wszystkich zainteresowanych takim ułatwieniem prosimy o zabranie ze sobą radia ze słuchawkami (101,4 FM) lub smartfona (www.radio.kielce.pl)