Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

16 czerwca 2013 w Osadzie Średniowiecznej – Huta Szklana, świętowałyśmy dzień dogoterapii. W wyborowym towarzystwie dogoterapeutów i ich psów: Marzeny Kuczyńskiej z Japą, Doroty Trąd z oraz  Karoliny Ubowskiej  i Marty Bąk plus piękna pogodzą. Jeżeli dodać do tego urokliwe miejsce jakim jest Osada Średniowieczna pełna magii i niesamowitości to nie mogło być inaczej jak  wspaniale.

Kolejne dzieciaki przeszły przez zajęcia z kynoedukacji, kolejni rodzice rozszerzyli swoja wiedzę! Dziękujemy!!!

II Rodzinny Piknik „OSP Niewachlów -Mieszkańcom Kielc”

W sobotę 8 czerwca odbył się II Piknik Rodzinny „OSP Niewachlów – mieszkańcom Kielc”, którego motywem przewodnim była działalność propagująca bezpieczeństwo  i aktywne formy spędzania czasu. W planie imprezy znalazły się  pokaz pierwszej pomocy, straży pożarnej, konkursy z wiedzy o bezpieczeństwie na drodze, ale też i zajęcia ruchowe, animacyjne, promujące różne dyscypliny sportu  i  aktywne formy rekreacji. Dopełnieniem tego zestawienia były nasze zajęcia „Bezpieczny pies- bezpieczne dziecko” oraz inne atrakcje.

MOTOSERCE Kielce 2013

W sobotę 20 kwietnia od godziny 10.00 w Parku Miejskim w Kielcach odbywała się piąta już edycja Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa 'Motoserce'. Organizatorami akcji w Kielcach byli: Old Bikers MC,Road Runners MC,Steel Roses MC,Vidmo FG, Czarna Flota FG, Faithless FG, Vulcaneria Club, Rabid Wolves FG.  Nie mogło nas tam zabraknąć, bo wiadomo bylo że będą dzieciaki, które przeszły śpiewająco przez zajęcia profilaktyczne.

Dziękujemy organizatorom za przemiłą atmosferę!

Festiwal zdrowia w PASAŻU ŚWIĘTOKRZYSKIM

150418_520769001302041_1302229787_nWspaniała atmosfera towarzyszyła naszym zajęciom kynoedukacyjnym, W sobotnie popołudnie kolejna grupka dzieciaczków przeszła śpiewająco przez program profilaktyki pogryzień, a następnie wcieliła się w rolę małych psich trenerów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe pieczątki oraz dyplomy.

W zajęciach brały udział nasze suki: Dżaga i Sweeti tym razem przybliżająca pracę psa poszukującego (GPR OSP Kielce-Niewachlów)

… bylismy tu bylismy tam

Obszar naszych działań można poznać m.in. oglądając naszą stronę. Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa, zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

WOŚP

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERADzięki współpracy z Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Kielce-Niewachlów uczestniczyliśmy  w tegorocznym finale WOŚP.

Miło nam poinformować, że w puszkach strażaków padł rekord, a najlepszą jednostką OSP okazała się nasza zaprzyjaźniona!

Media o nas

Radio Kielce

Echo Dnia

TVP

Dumnie wspierane przez WordPressa | Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑