Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Potrzebujesz wsparcia Asystenta Osoby Niepełnosprawnej? Jesteś pełnoletni(a)? Fundacja DoGadanka Posiadasz orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności? Nie czekaj, aplikuj do projektu "Chcę swojego życia usługi asystenckie skuteczną formą wspierania osób z niepełnosprawnoÅ›ciami" Projekt finansowany ze środków Państwowy Fundusz RehabilitaciOsób Niepełnosprawnych”

Fundacja Dogadanka zaprasza pełnoletnie osoby z niepełnosprawnością zainteresowane udziałem w projekcie p.n. ”Chcę swojego życia – usługi asystenckie skuteczną formą wspierania osób z niepełnosprawnościami” finansowanego ze środków PFRON

ANKIETA UCZESTNIKA

Kto może uzyskać wsparcie:
osoby z niepełnosprawnością, posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, albo orzeczenie równoważne do wyżej wymienionych, które wymagają usługi asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym, będący mieszkańcami Miasta Kielce oraz powiatu kieleckiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2021 r.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami :
884 807 518 oraz 507 064 976

Zatrudnimy Asystentów Osoby z Niepełnosprawnością

Fundacja Dogadanka zatrudni Asystentów Osoby z Niepełnosprawnością

Od kandydatów oczekujemy:
✔ komunikatywności
✔ umiejętności współpracy
✔emaptii
✔ umiejętności planowania i organizowania

mile widziane jest ukończone szkolenie asystent osoby z niepełnosprawnością lub wykształcenie kierunkowe/ doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością

Zakres obowiązków:
Wsparcie osób z niepełnosprawnościami w:
✔ przemieszczaniu się,
✔ czynnościach wspierających prowadzenie gospodarstwa domowego (pomoc w wykonaniu zakupów, załatwieniu spraw urzędowych),
✔ korzystaniu z oferty edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, turystycznej,
✔ komunikowaniu się z otoczeniem,

Oferujemy:
✔ interesującą i odpowiedzialną pracę w ciekawym zespole, w organizacji z wieloletnim doświadczeniem
✔ możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
✔ możliwość odbycia szkolenia dla Asystenta osoby niepełnosprawnej
✔ elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie w wymiarze ok 48 godz./m-c, elastyczne godziny pracy)

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Listu Motywacyjnego na adres: dogadanka@onet.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 884807518
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Dyżury specjalistów

Dyżury specjalisty interwencji kryzysowej Dariusza Łuczaka

Dyżury specjalisty fizjoterapeuty Jakuba Bąka

umów się przez infolinię 733 55 22 35

Specjalista oddzwoni w czasie dyżuru -istnieje możliwość prywatnej zoomrozmowy oraz zoomrozmowy z udziałem tłumacza PJM
po uprzednim zgłoszeniu takiej opcji

ZOOMSPOTKANIE Z GOŚCIEM

Pierwszym gościem na naszej zoom platformie w 2021 roku będzie Maciej Podsiadło.
Zapraszamy Was na spotkanie, które odbędzie się w środę 6 stycznia o 19:30 Już dziś możecie pod tym postem zostawiać pytania jakie chcielibyście zadać Gościowi.

Już dziś można przysyłać pytania do Gościa na: kknkielce@gmail.com

ZOOMSPOTKANIA W STYCZNIU

Fundacja DOGadanka zaprasza na cykliczne spotkania on line „Grupa wzajemnego wsparcia Fundacji DOGadanka Jesteśmy razem w czasie pandemii COVID-19 ” sfinansowane z PFRON.W styczniu, w poniedziałki i piątki o godzina 19:30 zapraszamy do interaktywnego kontaktu i rozmów.

Dołączyć do spotkania w na platformie ZOOM można na komputerze lub smartfonie po kliknięciu linka https://zoom.us/j/92485448569…

Identyfikator spotkania(Meeting ID): 924 8544 8569KOD (Passcode): 639851

Obraz zawiera: tekst „GRUPA WZAJEMNEGO WSPARCIA FUNDACJI DOGADANKA: BĄDŹMY WSPIERAJMY ROZMAWIAJMY Zadanie sfinansowane środków Państwowy Fundusz Niepełnosprawnych”.

Dumnie wspierane przez WordPressa | Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑