Akcje

Zaczynamy świętowanie

„Są takie pomysły, które latami krążą gdzieś w sferze marzeń czasami o sobie przypominając. Są też takie działania, które początkowo wyglądają na całkowicie niespójne, a z biegiem czasu zaczynają się zazębiać. Są ścieżki losu, które pokrętnie czasem zbiegają się w jedną wspólną drogę.

Każda z nas osobno przez wiele ostatnich lat działała w takich obszarach i w taki sposób by nie dać losowi innej szansy i poukładać w końcu układankę-dogadankę.”

Nie mogło być inaczej- 5 lat temu (13 sierpnia) Fundacja DOGadanka została oficjalnie zarejestrowana. Oczywiście, ze pomysł powstał dużo wcześniej, oczywiście, że po naszemu najpierw zaczęłyśmy działać i to kilka lat wcześniej, ale to właśnie teraz mija nam OFICJALNE 5 LAT FUNDACJI DOGADANKA!

Czy mamy dość? Absolutnie nie!
Czy mamy dogadankowe marzenia? Tak i konsekwentnie dzięki każdemu z Was, który tworzy dogadankową historię – jest, wspiera nasze działania, działa  Dziękujemy #przyjacieleDOGadanki

Najbliższe miesiące to czas intensywnej pracy (podobnie jak wszystkie poprzednie  ). Świętujemy i celebrujemy każdą chwilę. Pracujemy i działamy. Jak zawsze zapraszamy wszystkich chętnych na pokład…

Urodzinowy symboliczny torcik pojawił się podczas warsztatów, a na podsumowanie 5 lecia w większym gronie przyjdzie czas za kilka miesięcy, ale dziś o tym cicho sza