• W domach dziecka z mikołajkowym upominkiem

Nie mogło nas zabraknąć w zaprzyjaźnionych, od wielu lat z nami i naszymi przyjaciółmi z innych organizacji, domach dziecka. To  wizyty kiedy zawsze się zastanawiamy się komu przynoszą one większą radość.

Wspaniałe zajęcia z programu profilaktyki pogryzień, pokaz psich sztuczek, szkoła małych psich trenerów  i jak zawsze trudno było opuszczać naszych przyjaciół.

• Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kielce 2012

Dwa wspaniałe dni pełne śmiechów zabawy i dziecięcej radość to 100% sukces naszych działań  Z ramienia Sekcji Kynoedukacji Związku Kynologicznego w Polsce Odział Kielce, wspólnie z innymi członkami sekcji, 5 psami udało nam się zorganizować wspaniałą, wielogodzinną edukacje przez zabawę, która była idealnym dopełnieniem jednej z najlepszych wystaw psów rasowych w naszym kraju.

• Zerwijmy łańcuchy- happening

Nie mogłyśmy dopuścić do tego, żeby w Kielcach nie odbyła się tak ważna akcja o ogólnopolskim zasięgu!

Z niemałymi problemami, z pomocą wielu przyjaciół (m.in. Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce „Złocisto Krwiści”)  i dzięki otwartości organizatorów Kieleckiego Festiwalu Nauki udało się wyśmienicie. Pozostaje mieć nadzieję, że akcja wpisze się w kalendarz kieleckich imprez i że pozostawiła po sobie pozytywny oddźwięk.

Media o nas:

Echo Dnia

PSY

e-vive.pl

• Dożynki w Bielinach

Każdy czas jest dobry na profilaktykę pogryzień!Pikniki rodzinne obfitują w różne atrakcje, a my dopełniłyśmy atrakcji stawiając przysłowiową kropkę nad i.

Specjalnie stworzone miejsce dla dzieciaków, zajęcia plastyczne z psem w roli głównej, warsztaty z profilaktyki pogryzień i szkoła małych trenerów.

• OSADA ŚWIĘTOKRZYSKA

Zostaliśmy zaproszeni do Osady Świętokrzyskiej
    w Hucie Szklanej. W tym pełnym czaru miejscu, wspólnie z dziećmi poznawaliśmy pracę dawnych rzemieślników , próbowaliśmy potraw z zamierzchłych czasów i oczywiście przekazywaliśmy rzetelna wiedzę na temat tego „Jak rozmawiać trzeba z psem „.
    Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających , również TVP Kielce pilnie przyglądała się naszym warsztatom.
  • Olimpiady specjalne

Podczas Olimpiad Specjalnych organizowanych w Ośrodku Rekreacji i Hipoterapii zawodnicy poznawali zasady bezpiecznego kontaktu z psem oraz doskonalili swoje umiejętności trenerskie pracując z Suzi i Dżagą.