• Światowy Dzień Zwierząt w Kielcach

12038779_1060098177333871_4602218081591443634_o

Podczas Światowego Dnia Zwierząt zorganizowałyśmy warsztaty bezpiecznego kontaktu z psem, rozmawialiśmy o zdrowiu, wychowaniu i dobrostanie naszych czterołapych przyjaciół. Ważnym elementem naszego spotkania był happening – Zerwijmy Łańcuchy. Uwrażliwialiśmy najmłodszych i tych trochę starszych na niedolę psów przywiązanych przez całe życie do łańcucha. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie uczestniczyli w tym przedsięwzięciu! Praca z Wami to prawdziwa przyjemność

• Formalności dokonane- DOGadanka ma osobowość prawną

11951428_1671993439711233_7351574755883934898_o

13 sierpnia 2015 roku to jedna z ważniejszych dat w nasze kilkuletniej już działalności. Głęboko wierzymy w to, że dzięki tej formalizacji łatwiej będzie nam realizować nasze pomysły  i projekty które mamy w głowach od dawna ujrzą światło dzienne.

O ludziach fundacji i naszych założeniach będzie można poczytać w zakładce FUNDACJA

• Dogadajmy się

11110174_1013671601976529_4155540601686236672_oJuż niebawem zaczynamy z całą wspaniałą grupą osób realizację kolejnego pomysłu, który zrodził się w naszych głowach na skutek obserwacji, rozmów, słuchania a nie słyszenia.
    Biegnąc nie zastanawiamy się nad tym jak wygląda rzeczywistość. Słyszymy o wielu działaniach mających na celu integrację społeczną osób niepełnosprawnych. Tyle tylko, że w tym wszystkim wciąż brakuje jednego elementu – integracji społeczeństwa! Małymi kroczkami zmieniamy to wspólnie. Dziś DOGADUJEMY SIĘ w Galerii Korona.

• Seminarium z Joanną Błońską II edycja

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Seminarium i całkiem pokaźną listę rezerwową mamy dla Państwa bardzo dobre wieści. Zapraszamy na II edycję wykładu z zakresu komunikacji psów, który prowadzony jest w formie prezentacji wraz z analizą materiałów filmowych i zdjęć. Seminarium skierowane jest do właścicieli psów.
    Poruszone zostaną takie kwestie, jak:
    – w jaki sposób komunikują psy, kanały komunikacyjne
    – sygnały psie (afiliacyjny, agonistyczne)
    – komunikacja społeczna psów
    – komunikacja na linii człowiek-pies
    – zapobieganie zachowaniom agresywnym
    – komunikacja w kontekście pracy z psami lękliwymi
    – analiza przypadków.
    Z uwagi na warsztatowy charakter seminarium istnieje możliwość przekazania nam materiału filmowego z psem i przeanalizowania go podczas spotkania- prosimy o nadsyłanie materiałów po uprzednim kontakcie mailowym i wyrażeniu zgody na ich publikację (deadline nadsyłania materiałów 29 marca).
    Liczba miejsc ograniczona!
    Termin: 09.05.2015

• Druga edycja kursu „Pierwszej pomocy dla psa” przeszła dziś do historii.

Kilkadziesiąt osób z naszego regionu podczas dwóch edycji kursu „Pierwsza pomoc dla psa” zdobyło/pogłębiło/ odświeżyło lub usystematyzowało swoją wiedzę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mobilizację!
    W tym miejscu pragniemy po raz kolejny serdecznie podziękować za profesjonalizm i chęć podzielenia się z nami wszystkimi swoją wiedzą dr Bartłomiejowi Kabale – Kliniki Weterynaryjna „Cztery Łapy”.

• SEMINARIUM: „KOMUNIKACJA PSÓW” Z JOANNĄ BŁOŃSKĄ

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wykłady z zakresu komunikacji psów prowadzony w formie prezentacji wraz z analizą materiałów filmowych i zdjęć. Seminarium skierowane jest do właścicieli psów.
    Poruszone zostaną takie kwestie, jak:
    – w jaki sposób komunikują psy, kanały komunikacyjne
    – sygnały psie (afiliacyjne, agonistyczne)
    – komunikacja społeczna psów
    – komunikacja na linii człowiek-pies
    – zapobieganie zachowaniom agresywnym
    – komunikacja w kontekście pracy z psami lękliwymi
    – analiza przypadków.
    Z uwagi na warsztatowy charakter seminarium istnieje możliwość przekazania nam materiału filmowego z psem i przeanalizowania go podczas spotkania- prosimy o nadsyłanie materiałów po uprzednim kontakcie mailowym i wyrażeniu zgody na ich publikację (deadline nadsyłania materiałów 29 marca).
    Liczba miejsc ograniczona!
    Termin: 25.04.2015
    Cena: 150,00 zł za osobę
    Miejsce: sala konferencyjna w Klinice Weterynaryjnej cztery łapy, Kielce ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 140
    Prowadzący: Joanna Błońska – trenerka psów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z psami z problemami behawioralnymi. Specjalizująca się w zakresie komunikacji, uczenia się, emocji i dobrostanu zwierząt gospodarskich.
    Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w: SEMINARIUM: „KOMUNIKACJA PSÓW”
    Zgłoszenia mailowe: dogadanka@onet.pl poprzez wypełnienie poniższej ankiety – pola obowiązkowe zaznaczone *:
    Zgłoszenie udziału w SEMINARIUM: „KOMUNIKACJA PSÓW” Z JOANNĄ BŁOŃSKĄ
    Imię i Nazwisko*
    Jestem:
    Właścicielem psa
    Hodowcą
    Lekarzem weterynarii
    Technikiem weterynarii
    Pracownikiem schroniska
    Petsitterem
    inne
    Dodatkowe informacje
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przygotowania kursu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zmianami).
    * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji na temat oferty edukacyjnej GODadanki:

• Kurs pierwszej pomocy dla psa- edycja II

Z przyjemnością spieszymy z informacją, że odbędzie się druga edycja szkolenia! Już 21 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych- oczywiście pierwszeństwo mają osoby, które znajdują się na liście rezerwowej.

Fotorelacja z kursu- edycja I na: https://www.facebook.com/DOGadanka?fref=ts