fbpx
Bez kategorii

AKTYWNI SPOŁECZNIE – CHCEMY SWOJEGO ŻYCIA czas start

O tym jak ważna jest rola sportu w aktywizacji społecznej ON i ich najbliższych mówić warto bez końca, a jeszcze lepiej móc działać w myśl zasady „nie słowa, a czyny”
 
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom (szczególne podziękowania dla Stowarzyszenia CISZA i przyjaciół z dalszej części województwa) i naszej cudownej kadrze dbającej o czynnik sportowy: Jacek Stępień – tenis stołowy: Tenis pod Chmurką czyli rozgrywki tenisa stołowego na świeżym powietrzu i Jakub Bąk- fizjotrening: edukacja prozdrowotna na świeżym powietrzu oraz niezastąpionym przyjaciołom z ŚWOPR, którzy przygotowali WODNIAKOWE szaleństwo i udostępnili nam swoją bazę.
Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz, woda i przyroda
Jacek Stępień dziękujemy też za relację z rozgrywek tenisa stołowego: „Nazwa projektu Fundacji DOGadanka odzwierciedliła się dzisiaj przede wszystkim w sportowej i sportowo-rekreacyjnej aktywności uczestników i uczestniczek rozgrywek Tenisa Stołowego Pod Chmurką, które odbyły się w formie turnieju open (rywalizowali wspólnie mężczyźni i kobiety). Zwyciężył Marcin Gil, drugie miejsce zdobył Piotr Kołek, trzeci był Paweł Nowak, a czwarte miejsce wywalczyła Anna Kołek. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zawody sportowe przebiegły w duchu rywalizacji Fair Play, a sportowcy zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Mecz finałowy był bardzo wyrównany i trzymał do końca w napięciu.”
 
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, drzewo, na zewnątrz i przyroda
Przy okazji przypominamy, że do dyspozycji uczestników naszych projektów są:
– konsultacje z prawnikiem
– konsultacje ze specjalistą interwencji kryzysowej
– warsztaty dla ON i ich rodzin w tym: warsztaty olejowe, fitoterapeutyczne, rajd historyczny… Więc śledźcie nasze doniesienia!

Projekt realizowany w ramach działania DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zadanie: Zmniejszenie zjawiska wykluczania społecznego i dyskryminacji wśród osób  niepełnosprawnych

Skip to content