Wyróżnienie dla DOGadanki w szczególny dzień wolontariusza

5 grudnia, w dniu święta wolontariuszy, Fundacji DOGadanka otrzymała wyróżnienie w ramach corocznego Lauru wolontariatu.

„Organizatorami konkursu „Laur Wolontariatu” jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach i Diecezjalne Centrum Wolontariatu, a od 2017 roku także Wolontariat przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach. Jest on organizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ustanowionego w 1986 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontaryjny w województwie świętokrzyskim i diecezji kieleckiej. Nominowani do konkursu mogą być pojedynczy wolontariusze, grupy wolontariuszy oraz członkowie organizacji pozarządowych działający wolontaryjnie” (za: https://laurwolontariatu.caritas.pl)

To wielki zaszczyt być wśród uhonorowanych wolontariuszy- dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania. Ta nagroda jest dla wszystkich, którzy na nią zapracowali w naszym zespole. Możemy dodać od nas tylko WIELKIE DZIĘKI.

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, okulary