Konferencje/ seminaria/ szkolenia

SEMINARIUM: ŻYWIENIE PSÓW Z MGR INŻ. ANNĄ MARIĄ ZIEMBIŃSKĄ

Page1

Prowadzący: mgr inż. Anna Maria Ziembińska- zootechnik, zoopsycholog (PAN), behawiorysta COAPE, instruktor szkolenia psów, dietetyk

Fundacja DOGadanka wraz z Royal Canin zapraszają serdecznie na seminarium dot. żywienia psów, na którym poruszone zostaną zagadnienia z zakresu:
ZACHOWANIA POKARMOWE PSÓW
– cechy gatunkowe i zachowania pokarmowe psów
– ocena pokarmu
– kształtowanie preferencji pokarmowych
– wpływ żywienia na zachowanie
ŻYWIENIE WYBRANYCH GRUP PSÓW
– czynniki wpływające na potrzeby pokarmowe
– żywienie psów hodowlanych i odchów szczeniąt
– żywienie psów użytkowych

Liczba miejsc mocno ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Termin: 21.05.2016
Cena: bezpłatne
Miejsce: sala konferencyjna w Klinice Weterynaryjnej cztery łapy, Kielce ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 140

Uczestnicy otrzymają dyplom udziału w seminarium

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami mailowo dogadanka@onet.pl wysyłając wypełnioną poniżej ankietę – pola obowiązkowe zaznaczone *:

Zgłoszenie udziału w seminarium żywieniowym
Imię i Nazwisko*
Jestem:
Właścicielem psa
Hodowcą
Lekarzem weterynarii
Technikiem weterynarii
Pracownikiem schroniska
Petsitterem
inne
Dodatkowe informacje

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przygotowania kursu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zmianami).

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji na temat oferty edukacyjnej DOGadanki:

SEMINARIUM: ŻYWIENIE PSÓW z mgr inż. Anną Marią Ziembińską

Page1

ZACHOWANIA POKARMOWE PSÓW
– cechy gatunkowe i zachowania pokarmowe psów
– ocena pokarmu
– kształtowanie preferencji pokarmowych
– wpływ żywienia na zachowanie
ŻYWIENIE WYBRANYCH GRUP PSÓW
– czynniki wpływające na potrzeby pokarmowe
– żywienie psów hodowlanych i odchów szczeniąt
– żywienie psów użytkowych

Liczba miejsc mocno ograniczona!
Termin: 21.05.2016
Cena: bezpłatne