Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych,  Przyjaciele DOGadanki

Świętokrzyska Gala Wolontariatu – wyróżnienie dla DOGadanki

Działamy konsekwentnie kroczek po kroczku wprowadzając nasze plany w życie. Same plany też ewaluują i częsta do tego co już nie mieściło się w dobie dodajemy jeszcze kilka ważnych spraw na wczoraj. Wiele się dzieje i od zawsze to dzianie stymulowane jest przez osoby dla których i z którymi współpracujemy. Niezmiernie cieszy nas to, że coraz więcej osób angażuje się w dogadankowe zmienianie rzeczywistości.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie

Czasem zdarzają się momenty kiedy się zatrzymujemy… no dobrze kiedy ktoś nas zatrzymuje. A to pytaniem co nam to daje w zaprzyjaźnionej stacji radiowej, a to prośbą o opowiedzenie czym się zajmujemy, a to właśnie tak wzruszającym momentem jak Laur Wolontariatu. Jako fundacja dzielimy się dobrymi emocjami naszych działań od tylko 3,5 roku, wcześniej była grupa nieformalna DOGadanka, a wcześniej bez nazwowe wspólne inicjatywy i wiele lat społecznego indywidualnego zaangażowania… ale szczerze mówiąc ważniejsze jest dla nas to co dzieje się dziś i plany oraz realizacja tych na jutro i dalej. Czerpiemy z doświadczeń, ale nie obrastamy w piórka.

Zasadą numer jeden jest to, że nasz sukces ma wielu ojców. Każda pochwała w stronę DOGadanki to zasługa naszej społeczności i wielki wkład #przyjacieledogadanki. Przyjmujemy pomoc, krytykę, uwagi i każdy rodzaj aktywności.

O Gali Wolontariatu? Wspaniale obserwować tak duże grono ludzi w rożnym wieku, działających na różnych frontach z naszego regionu. To wzmacnia i wpisuje się w pracę nad „modą na wolontariat”. Piękny wieczór, cudowne emocje i szczypta dobrego humoru.

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie

Podsumowaniem niech będzie nasz film