Konferencje/ seminaria/ szkolenia

Konferencja: Działalność gospodarcza w dobie przemian – aspekty prawne, ekonomiczne i etyczne

Fundacja DOGadanka jest gospodarzem organizowanej przez WPAIZ konferencji „Działalność gospodarcza – wymiar krajowy i międzynarodowy”.

Zgodnie z misją fundacji chcemy zwrócić uwagę na problemy osób niepełnosprawnych prowadzących działalność gospodarczą. Zapraszamy do zgłaszania chętnych do udziału w panelu zatytułowanym „(Nie)pełnosprawni w biznesie –  wyzwania i bariery”  Organizatorzy zrezygnowali z opłaty konferencyjnej od uczestników panelu. W celu uzyskania szczegółów prosimy o wysłanie maila na adres Fundacji.

Konferencja, o charakterze naukowo-badawczym, stanowi kontynuację podjętej tematyki na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Działalność gospodarcza w dobie przemian – aspekty prawne, ekonomiczne i etyczne. Partner Główny Bank Gospodarstwa Krajowego”, która odbyła się w Kielcach w dniu 17 października 2018 r.

Jej celem jest zwrócenie uwagi na wielorakie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w zmieniającej się rzeczywistości w przestrzeni krajowej oraz międzynarodowej. Jest ona kierowana do specjalistów z dziedzin, odnoszących się do badania zjawiska działalności gospodarczej w obszarze krajowym oraz międzynarodowym. Konferencja skierowana jest również do środowiska przedsiębiorców, którzy zaprezentują swoje doświadczenia wprowadzeniu działalności gospodarczej. Szerokie zakreślenie podejmowanej tematyki pozwoli badaczom wielu dziedzin nauki na wskazanie zmian – pozytywnych oraz negatywnych, wyzwań i zagrożeń prowadzenia działalności gospodarczej. Efektem konferencji będzie publikacja naukowa, obejmująca wystąpienia uczestników konferencji.

Więcej na FB