Akcje,  Bez kategorii

Mikołajkowo, tradycyjnie żółto-czerwono, z wizytą u przyjaciół

Kiedy się to zaczęło? kto wpadł na ten pomysł? na pewno to historia z żółto-czerwonym tłem i wspaniale jest być jej częścią od lat. To jedna z inicjatyw jakie pojawiły kilkanaście lat temu i wspaniale jest móc je kultywować. To też czas, w którym zawsze pojawiają wspomnienia wzruszających chwil w zaprzyjaźnionych Rodzinnych Domach Dziecka, w placówkach interwencyjnych, czy chociaż akcja całkowicie nie mikołajowa podczas której wspaniali kibice Korony pomalowali ściany „szpitalikowch oddziałów”. To czas kiedy wspominamy tych, których już nie ma z nami (Soltek pamiętamy) i tych, którzy już może nie są związani z Koroną i Kielcami, ale zostawili nam na zawsze te zaszklone oczy, łamiące się głosy i emocje wspólnych przeżyć.

Żółto- czerwony mikołaj dotarł do Klinika Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii Kielce za sprawą wspaniałej współpracy Kibicó ze Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona”Korona KielceKibice Razem Korona KielceŻółto – Czerwone Dziewczyny Z KoronyKlub Kibiców Niepełnosprawnych Kielce a wszystko podopinała Fundacja DOGadanka. Dziękujemy za paczki D3G – Fan Store,  Korona KielceSklep ALIK