Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych,  Przyjaciele DOGadanki

Szkolenie w ramach „Futbol bez barier”

Roboczym spotkaniem z Panem Arkadiuszem Ślipikowskim- zastępcą dyrektora i pracownikami ROPS rozpoczął się wtorkowy dzień. Paweł Parus- Pełnomocnik Marszałka Województwa Dolnoślaskiego ds. Osób z Niepełnosprawnością pokazał dobre praktyki z ramienia Urzędu Marszałkowskiego oraz skalę i wagę działań KKN Wrocław i Federacji KIbiców NIepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że to pierwsze nie ostatnie spotkanie w takim gronie.

Następnie udaliśmy się na warsztaty dedykowane przedstawicielom Klubów Kibiców Niepełnosprawnych, których liczba ciągle wzrasta. Ilość dobrych praktyk, podpowiedzi, pomysłów napawa optymizmem i chęcią do jeszcze intensywniejszej pracy w naszych szeregach.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Czas przeznaczony na warsztaty dot. rozwoju organizacji zrzeszających kibiców z niepełnosprawnościami oraz spotkanie z samorządem województwa dolnośląskiego minął jak błyskawica, ale mamy pełną świadomość, że jego konsekwencją będzie wiele pozytywnych wydarzeń w przyszłości.