fbpx
Akcje

Ty też możesz pomóc

Razem możemy wiele i od zawsze nam to udowadniacie, że każdy pomysł, który chcemy zrealizować dzieje się dzięki Wam.
Rok temu postanowiłyśmy dokonać niemożliwego i zabrać na pierwszoczerwcowy spektakl na Kadzielni ponad 100 osób. TO WY dodaliście nam skrzydeł i spowodowaliście że stało się to realne- finalnie 122 osoby z naszego regionu zagościły na ALICJI W KRAINIE CZARÓW (ile to było ważnych początków, ile wspomnień wiemy doskonale)

Pomożecie nam tym razem? Zarezerwowaliśmy 117 miejsc. Każda nawet najmniejsza pomoc przybliża nas do sukcesu.
Dlaczego? Po poprzednim wydarzeniu jedna z mam napisała: „budzi się w człowieku odwaga i śmiałość, że osoby z niepełnosprawnością nie muszą siedzieć w domu czy tylko w swoim towarzystwie w ośrodkach, tylko mogą na równi ze wszystkimi uczestniczyć w wielkich wydarzeniach. To pokazało nam – rodzicom, że wyjście z rozbieganym chłopcem jest możliwe i wręcz jest świetnie spędzonym czasem i cieszy bo u nas też jest normalnie. Dzięki Wam odważyliśmy się to zrobić, a wcześniej decyzja o takim wyjściu była odwlekana i owiana tłumaczeniami, że to chyba nie najlepszy pomysł, że to się nie uda itd… a jednak się udało”
To dzięki Wam- tym razem też możemy zrobić wiele dobra

Wpłat można dokonywać Santander Bank Polska 98 00109020400000000131129482 tytułem Darowizna na cele statutowe – kultura dostępna

Skip to content