Akcje,  Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych

Debiut wyjazdowy KKNKielce

Ostatni w 2018 roku to jednocześnie pierwszy wyjazd Klubu Kibiców (Nie)Pełnosprawnych Kielce. Niewielką bo 7-osobową grupą ruszyliśmy przecierać szlaki przed wiosną. Cel Śląsk Wrocław, który jest kolebką KKNów w Polsce. Każdy z nas myślał o wyjeździe już wcześniej, ale obawy studziły entuzjazm. Dopiero bardzo emocjonalna konferencja sprzed niespełna 2 tygodni rozpaliła potrzebę by niemożliwe stało się możliwe. Najpierw pojawiły się chęci i pierwsze zgłoszenia, a potem znowu dość magicznie jak to u nas przyszły możliwości. Nie mieliśmy finansów na transport którego też nie mieliśmy 🙂 i kiedy powiedzieliśmy o tym głośno okazało się, że wszystko jest możliwe Korona Kielce dzięki raz jeszcze). W niedzielny poranek pozbieraliśmy ekipę i ruszyliśmy na pierwszy KKNKielce szlak. Ojj emocje i niekończące się rozmowy , które tylko czasem odbiegamy na inne tory by wracać do kibicowskich tematów. Żarty, postoje, eskorta policji… Z perspektywy kiedyś sporo jeżdżącego za Koroną kibica powiem – nie widzę różnicy. Stadion. Serdeczna pomoc ochrony. Cudowne przyjęcie przez wrocławski Klub Kibiców Niepełnosprawnych, Mecz z audiodeskrypcją, która przydała się całej naszej ekipie. WOW A potem czas na rozmowy, poznanie ośrodka we Wrocławiu. Zwiedzanie bajecznie pięknego, świątecznego jarmarku. … nabuzowani pozytywną energią, pomysłami, które wytworzyliśmy we Wrocławiu przegadaliśmy całą drogę powrotną do domu.