Akcje,  Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych

Klub Kibiców (NIE)Pełnosprawnych KIELCE na Vive

Gdyby miesiąc temu ktoś powiedział nam że tak szybko potoczą się losy KKNKielce to pewnie uznalibyśmy że organizacyjnie to nie ma szans.

Długi weekend majowy spędziliśmy na organizowaniu megaudanego debiutu Klubu Kibiców Niepełnosprawnych na Kolporter Arena, dopinaniu spraw z udziałem w meczu Korony Kielce z Wisłą Kraków naprawdę pokaźnej liczby kibiców. Jeszcze nie zdążyliśmy złapać oddechu jak dostaliśmy szansę by we wtorkowym Ćwierćfinał PGNiG Superligi: PGE VIVE Kielce – Energa MKS Kalisz

Myślicie ze to takie o? To żałujcie że tego nie mieliście okazji przezywać razem z nimi, a dla nich to było mniej więcej tak:

„To było jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu moc wyprowadzić zawodników mistrzów Polski w piłce ręcznej na mecz.”

„Syn był zachwycony maksymalnie. Miło mi patrzeć jak to moje dziecko takie szczęśliwe”