fbpx
Bez kategorii

MADE IN ŚWIĘTOKRZYSKIE o nas

Beznazwy-2 Jesteśmy prawdziwymi fascynatami obserwowania jak rożne, często kompletnie niespójne na pierwszy rzut oka elementy naszej rzeczywistości łączą się nagle w jakąś pozytywną całość.

Od jakiegoś czasu kibicujemy pięknemu wydawnictwu madeinswietokrzyskie.pl Mogłybyśmy napisać wiele słów zachwytu dot. samego pomysłu przybliżania postaci tworzących nasz region, ale powiemy tylko tyle: zapraszamy do lektury trzech już wydanych i wszystkich kolejnych numerów. Ściskamy kciuki i życzymy powodzenia.

Kilka miesięcy temu miałyśmy okazję poznać człowieka nie dość, że otwartego na nasze działania to jeszcze dość cierpliwie znoszącego nasze roztargnienie, ale przede wszystkim człowieka, który słowo umiłował. Grzegorz Rolecki  dziennikarz, pasjonat, społecznik. Człowiek, który akurat nas wybrał sobie na debiut na łamach Made in Świętokrzyskie. Dziękujemy.

A przez to poznałyśmy kolejnego człowieka wiernego swoim pasją- fotografa i współtwórcę magazynu Mateusza Wolskiego. To było nietuzinkowe przedpołudnie przed obiektywem, a zdecydowanie wolimy być z 2 strony aparatu.

Tak to właśnie, zaskakując nas same, powstał tekst Koleżanki z DOGadanki.

Zapraszamy do lektury trzeciego numeru Made in Świętokrzyskie, a przy okazji stron o nas. 

Skip to content