Merytoryczne prelekcje, wspaniała atmosfera i premiera nowego filmu

Wielkim wyróżnieniem dla Fundacji DOGadanka było zaproszenie do współtworzenia II Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Działalność gospodarcza – wymiar krajowy i międzynarodowy”, trwającej w dniach 17 i 18 października. Serdecznie dziękujemy organizatorom- UJK, Instytut Prawa, Ekonomii i Administracji.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

W ten sposób mogliśmy zadebiutować z panelem (Nie)Pełnosprawni w biznesie- wyzwania i bariery. Ze swoimi merytorycznymi prelekcjami wystąpili: Pan Andrzej Michalski- dyrektor PFRON Kielce, Pan Paweł Potakowski- migam.org, Pan Michał Szafrański- właściciel firmy, znany świętokrzyski działacz w zakresie ON. Panel zakończył wykład dr Piotra Gila z Uniwersytetu Opolskiego.

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Cisza – panel był tłumaczony na język migowy przez Joannę Loeffler-Mazur

Była to idealna sposobność do premiery kolejnej odsłony kampanii #ChcęSwojegoŻycia… zostań moim asystentem i prezentacji drugiego z cyklu filmów. Przypomnijmy to kampania społeczna, która ma na celu pokazanie jak ważna dla osób z niepełnosprawnościami jest niezależność oraz możliwość realizowania swoich potrzeb.