fbpx
Metamorfozy

(NIE) PEŁNOSPRAWNE PIĘKNE – MAGDA

aaABM_4313

Portret Magdy kończy nasz sześcioodcinkowy cykl przedstawiający modelki biorące udział w metamorfozach „(NIE) PEŁNOSPRAWNE PIĘKNE”, ale nie kończy naszej przygody. Przed nami kolejne wielkie wydarzenie w postaci wystawy, na którą już dziś zapraszamy serdecznie (mając nadzieję, że uda nam się zebrać wystarczające środki na ten cel).

Magda ma 41 lat, posiada znaczny stopień niepełnosprawności. Bardzo podobają się jej prace manualne i mimo niedowładu ręki jaki pozostawił po sobie wylew podejmuje się różnych wyzwań:

Do każdej pracy potrzebna jest odpowiednia motywacja, a Magda ma ją zawsze i dzięki temu widać rezultaty jej pracy. To bardzo serdeczna i otwarta osoba. Lubi przebywać z ludźmi i integrować się z nimi.
Magda jest pogodną otwartą na innych osobą . Super się z nią pracuje, bo nie dość, że mierzy się ze swoją niepełnosprawnością to jeszcze chętnie pomaga innym, motywując ich do wysiłku.

Urzekła nas tym, że chociaż przezywała swoją metamorfozę to nie ukrywała też radości z przemian innych koleżanek-modelek. Dzień piękności, których powinno być więcej tak mówi o tym wydarzeniu, po czym dodaje, że nigdy nie czułam się tak jak w ten dzień, trudno opisać jakie to było przeżycie.

fotogaleria

Skip to content