fbpx
Metamorfozy

(NIE) PEŁNOSPRAWNE PIĘKNE – MONIKA

aaABM_4397Kolejny weekend to kolejne sylwetki naszych modelek. Dziś czas na Monikę.

Monika mieszka w podkieleckim Stąporkowie z mamą i tatą. To energiczna kobieta z poczuciem humoru, która wspaniale odnajduje się w nowych miejscach, wśród nowo poznanych ludzi.

Najmilej spędzam czas wśród przyjaciół i rodziny. Kocham zwierzęta, a najbardziej psy (takie malutkie) opowiada z nieschodzącym z twarzy uśmiechem.

Interesuje mnie muzyka. Lubię tańczyć i śpiewać. Bardzo lubię malować i przerysowywać. I faktycznie ma talent. Jej niepełnosprawność intelektualna (stopień umiarkowany) kompletnie nie przeszkadza jej w rozwijaniu pasji. Obserwowanie jej pracy to czysta przyjemność. Ekspresyjnie rysuje martwą naturę, przy tym cały czas opowiada o kolejnych etapach powstawania obrazu, o owocach ich kolorystyce, o tym co jeszcze namaluje jak skończy. To prawdziwy spektakl, którego widz nie ma najmniejszej ochoty przerywać.

Dzień metamorfoz to dzień, którym dał mi dużo radości. Czułam się piękna i wiem, że wszyscy właśnie taką mnie ten dzień widzieli. Czułam się modelką z gazety o modzie i to samo usłyszałyśmy z ust fotografów, zachwyconych głębią spojrzenia i profesjonalizmem modelki Moniki.

 

fotorelacja

Skip to content