Metamorfozy

PIĘKNO PONAD WSZYSTKO

PIĘKNO PONAD WSZYSTKO to idealne podsumowanie środowego wieczoru z iście jesienną pogodą za oknem. Cudowne zdjęcia, ale i bardzo dobra frekwencja, otwarte serca i wiele ciepłych słów zbudowały magię tego wydarzenia. Piękna muzyka, w wykonaniu Rafała Gęborka, towarzysząca naszemu wernisażowi dodała klimatu. Obecność kilku modelek biorących udział w sesji, oraz zdecydowanej większości osób, które doprowadziły do tej wystawy to  przysłowiowa kropka nad i… a dla nas wiatr w żagle.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na prolog wystawy (NIE)PEŁNOSPRAWNE PIĘKNE, a tych którzy nie zdążyli na spotkanie z nami w środowy wieczór zapraszamy do DŚT do 23 października, i do WDK od 25 października. Założeniem wystawy jest to, ze przez najbliższe miesiące będzie ona podróżować tak by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem naszej wystawy zapraszamy do rozmów.

 

fot. Michal K. Walczak fotoreporter.ck@gmail.com
fot. Michal K. Walczak
fotoreporter.ck@gmail.com
fot. Michal K. Walczak fotoreporter.ck@gmail.com
fot. Michal K. Walczak
fotoreporter.ck@gmail.com

 

Wspaniała reakcja mediów powoduje, że mamy nadzieję, że wystawa i jej misja dotrze do jak najszerszego grona odbiorców. A byli z nami:

WICI.INFO

GAZETA WYBORCZA

ECHO DNIA

RADIO KIELCE

RADIO eM

 

Skip to content