Wigilia Korony Kielce 2018

Wieczór szóstego grudnia spędziliśmy na Suzuki Arena na corocznym spotkaniu wigilijnym.

To zaskakujące jak Organizatorzy potrafią rok rocznie zaserwować dawkę wzruszeń a tegoroczne spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej atmosferze. Serdeczne dzięki za przepiękny wieczór dla Organizatorów.

Taki wieczór to idealny pretekst do spotkania znajomych, kuluarowych pogaduszek, ale też moment kiedy można wysłuchać oficjalnych wystąpień Gospodarzy i  najważniejszych gości. W tym roku wszyscy mieliśmy okazję poznać właścicieli większościowych Klubu.
Specjalne podziękowania dla Pana Mirosława Malinowskiego, prezesa Świętokrzyskiego PZPN za odniesienie się do historii naszego Klubu i zaznaczenia wagi innych drużyn- dla nas kibiców to słowa wielkiej wagi.
Wielkim wzruszeniem była dla nas rozmowa z Ks. Bp. Marianem Florczykiem, a energię z niej płynącą przekazujemy naszym kibicom.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, garnitur, okulary i w budynku

Film i zdjęcia