Akcje,  Bez kategorii

Wspieramy ideę powstania miejsca spoczynku dla naszych psów.

Fundacja DOGadanka na zaproszenie Krzysztofa Adamczyka – Stowarzyszenie Czas na Kielce włączyła się w działania na rzecz utworzenia w Kielcach lub niedalekiej odległości od miasta miejsca w którym mogliby spocząć nasi bracia mniejsi po przejściu za tęczowy most. Wizja powstania parku, gdzie każdy zwierzak miałby swoje drzewo przemawia do nas bardzo.

W chwili obecnej wszyscy stajemy przed bardzo makabrycznymi dylematami- łamać prawo i pochować swojego przyjaciela w przydomowym ogrodzie? zagrzebać w lesie i martwić się czy dzika zwierzyna nie rozkopuje szczątków naszego ulubieńca? oddać do utylizacji? To trudny, ale wart rozwiązania problem.

W minioną niedzielę wzięłyśmy udział  w Happeningu dla Miłośników Zwierząt, którego celem było zbieranie podpisów pod inicjatywą budowy spalarni i grzebowiska dla zwierząt.